Bugün - Wednesday, September 19, 2018
Afyon 8°C
Anasayfa
Hakkımızda
Künyemiz
Reklamlar
Sponsorlar
Sayfalar
Yeni Üye
Magazin Güncel Siyaset Neler duyduk? Spor Sağlık Eğitim İlçeler Söyleşi Ekonomi 
Yazar Detayları

M.Emin Güzbey

M.Emin Güzbey - 7 AY SONRA AKLINA GELMİŞ !

7 AY SONRA AKLINA GELMİŞ !
Yazı Tarihi: Wednesday, January 24, 2018

 

 

Kimdir Jandarma İl İmamı?

Adı Ahmet Aşık.

Kod adı HİKMET.

Sefer ve Hatice’den olma.

1981 doğumlu.

Hatay İli, Yayladağı İlçesi nüfusuna kayıtlı.

İlk ve Orta ve Lise’yi Hatay’da tamamladı. 2001 yılında başladığı Afyon Kocatepe Üniversitesi Uşak Eğitim Fakültesi türkçe Öğretmenliği bölümünden 2005 yılında mezun oldu.

Bu okuldan mezun olduktan sonra Uşak’ta ‘özel dersler’ vererek geçimini sağladı, 2006-2008 yılları arasında da Antalya’da FETÖ/PDY Yapılanmasına ait dersanelerde öğretmenlik yaptı, 2008 yılında Afyonkarahisar’a gelerek Kocatepe Dersanesinde öğretmenlik yaptı ve daha sonrada 2011 yılında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Yetiştirme Yurtlarında çalışmaya başladı.

1 Eylül 2016 tarihinde KHK ile Kamu Görevinden ihraç edildi.

FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütünün Afyonkarahisar Jandarma İl İmamıydı.

Bank Asya’ya FETÖ Liderinin talimatı sonrasında para yatırdı.

ByLock başta olmak üzere örgütün COVER ME isimli gizli proğramlarıyla haberleşiyordu.

ByLock kodu Hikmet 1103 idi. Bu hattan 197 mesaj aldı, 146 mesaj gönderdi. Diğer örgüt üyeleriyle defalarca bu gizli haberleşme proğramı üzerinden görüşmeler yaptı.

Eşi Serap Aşık, örgütün güdümündeki Gökkuşağı Eğitim ve Öğretim Şirketinde çalıştı.

Ahmet Aşık, 26 Ağustos 2016 tarihinde gözaltına alındı.

24 günlük gözaltından sonra tutuklandı.

Halen Afyonkarahisar Kapalı Ceza ve Tevkif Evinde.

Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcılığının 2017/632 sayılı İddianamesi ile hakkında TCK 314/2, 53/1, 58/9, 63 ve Terörle Mücadele Kanununun 55/1, 7/1, 5/1 maddeleri gereğince cezalandırılması talebinde bulunuldu.

Emir ve komutasında 8 grup bulunuyordu.

Kod adı kullanmak terör örgütlerinin genel özelliği olduğundan, HİKMET kod adlı Ahmet Aşık’ta emir ve komutasındaki tüm örgüt üyelerine kod adları vermişti.

Kod adı kullanmak örgütün illegal mantığını ve maksadını gizlemeye yönelik. Jandarma İmamı başta olmak üzere, sohbet hocalarının, gurup sorumlularının hepsinin kod adları vardı.

Askeri Okullardan mezun olanların isimleri Hikmet Kod adlı Jandarma İmamı Ahmet Aşık’a ulaştırılıyordu öncelikle.

Sonrası malum...

Örgüte eleman kazandırılmasından himmet toplanmasına, kimin hangi görevi yapacağından nerede ne olacağına kadar Jandarma ile ilgili hangi konu varsa hepsi Hikmet kod adlı Ahmet Aşık tarafından belirleniyordu.

FETÖ/PDY Afyonkarahisar Jandarma İmamı Hikmet kod adlı Ahmet Aşık’ın duruşmaları sona erdi ve Afyonkarahisar 2. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından bugüne kadar verilen en yüksek cezaya çarptrıldı geçen ay, 27 Aralık’ta...

26 yıl ceza aldı Hikmet Kod adlı Ahmet Aşık.

Ve ayrıca para cezası.

Tam 498 bin 54 TL para cezası verildi Jandarma İl İmamına.

**

7 ay sonra ‘tecavüze uğradığını’ söyleyen İmam !

Gelelim bu Jandarma İl İmamının bugünkü köşe yazısına konu olmasına...

FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü şüphelisi olarak 20 Eylül 2016 tarihinde tutuklanarak Afyonkarahisar Kapalı Ceza Evine konulmuştu Hikmet kod Adlı Ahmet Aşık.

Cezaevine konulmasından 9 gün sonra Cezaevi Tabibliğine gitmek istediğini söyledi görevlilere.

Hemen götürüldü Cezaevi Tabibliğine.

O tarihte düzenlenen raporda iki taraflı kalçada ekimoz ve sol üst azı dişinde hassasiyet olduğu belirtildi. Aynı tarihli dilekçesinde Ahmet Aşık, doktora darp ve cebir ile ilgili bir şikayetinin olmadığını belirtmesine rağmen, alınan ifadesinde de şikayete dair bir konu olmadığını beyan etti.

Fakat...

İşte hain örgütün nasıl organize olduğu ve neleri yapabileceğini, şimdi anlatacağım ayrıntılar gözler önüne seriyor.

Bilindiği gibi zaman zaman sosyal medyada, Afyonkarahisar Emniyetinde ‘işkence’ yapıldığına dair iftira kampanyaları düzenleniyor.

Hatırlarsınız bu örgüt üyeleri ve sempatizanları, onlara yalakalık yapmak isteyenler  ‘sosyal medya’ yı kullanmakta çok mahirler.

 15 Temmuz öncesinde şimdi cezaevinde tutuklu olan ve haklarında FETÖ/PDY üyeliği nedeniyle ceza verilen pek çok kişi gözaltına alındığında birileri sosyal medyadan yağmış gürlemişti, Emniyet Mensuplarına, Savcılara, Hakimlere...

Onlar teröristse bende teröristim’ deme cüretinde bulunanları unutmadık elbette.

Dönelim tekrar konumuza...

Bu sosyal medyada ‘Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğünde işkence var’ diyerek ortalığı ayağa kaldırmak isteyen ve dikkatleri farklı yönlere çekmeye çalışan FETÖ/PDY üyelerinin bu kampanyalarına destek olması için FETÖ/PDY Afyonkarahisar Jandarma İmamı Hikmet kod adlı Ahmet Aşık kendisinin Emniyet’te tecavüze uğradığına dair iddiaları içeren Avukatına yazdığı mektup 31 Mart 2017 tarihinde Cumhuriyet Başsavcılığına gönderilince, resen bir soruşturma açıldı.

Soruşturma derinleştirildikçe ortaya ilginç olaylar çıktı.

Tüm kamuoyunun bu hain örgütün bu yönünü de bilmesi açısından açık açık yazıyorum.

Hedeflerine ulaşmak için her yolu mübah gören bu hain örgütün mensupları, şerefli Türk Polislerine iftira atmaktan da geri durmuyorlar.

 

 

**

 

 

Konuşanlara koğuşta verilen taktik...

Hikmet kod adlı Jandarma İl İmamı Ahmet Aşık, 26 Ağustos 2016 tarihinde saat 00.20 de yakalanarak gözaltına alındı.

Ev adresinde yapılan arama saat 01.15’de tamamlandı ve saat 01.38’de Emniyete götürülmeden önce Genel Adli Muayene Raporu alındı. Bu raporda herhangi bir darp-cebir izine rastlanmadığının tespit edildiği belirtilmekte.

Ahmet Aşık’ın ifadesi Emniyet Müdürlüğü TEM Şubede Avukatı huzurunda 15 Eylül 2016 günü saat 21.25’te alınmaya başlandı ve saat 01.00 de tamamlandı.

Ahmet Aşık adli işlemleri tamamlandıktan sonra Cumhuriyet Başsavcılığına çıkartılmak için gözaltından çıkış için 19 Eylül 2016 günü saat 10.20’de Devlet Hastanesine götürülmüş ve burada Genel Adli Muayene Raporu alındıktan sonra Adliye’ye götürülmüştü. Burada alınan raporda da herhangi bir darp-cebir izine rastlanmadığı tespit edilmişti.

Aynı gün Cumhuriyet Başsavcılığından tutuklanması talebiyle Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilen Ahmet Aşık, tutuklama kararının ardından Cezaevine gönderilmişti.

Ahmet Aşık kendisine işkence yapıldığı iddiasıyla ilgili olarak, TEM Şubede ifade verirken yanında bulunan Avukatına, Devlet Hastanesinde rapor alınması için götürüldüğünde ilgili doktora, Savcılıkta Savcıya ve ilgililere, Sulh Ceza Mahkemesinde Hakime en ufak bir şey söylememiş, alınan raporlarda da darp-cebir izine rastlanmadığı açıkca belirtilmişti.

Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcılığı, Ahmet Aşık’ın kendisine işkence yapıldığı, tecavüz edildiği iddialarını sümen altı etmedi, derinlemesine inceledi. Hemde daha kendisi şikayetçi olmadan, ‘şikayetçi değilim’ demesine rağmen...

Savcılık ‘resen’ soruşturma başlattıktan sonra, Ahmet Aşık ile aynı koğuşta bulunan FETÖ üyeleriyle de görüşüldü.

Bu görüşmelerde ilginç olaylarda ortaya çıktı. 

Mesela bu görüşülenlerden birisi...

FETÖ/PDY soruşturması nedeniyle tutuklu A.K. bakın neler demekte;

Ben halen FETÖ/PDY silahlı terör örgütü üyeliği iddiasıyla Afyonkarahisar Cezaevinde tutuklu bulunmaktayım.

FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne üye olma suçlamasıyla ilgili olarak 08.09.2016 tarihinde Afyonkarahisar Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünde ifadem alınmıştı. Daha önceki ifadem de belirttiğim gibi Selahattin Kod adlı Adem Yolcu isimli şahıs 2016 yılı Ağustos ayı içerisinde Afyonkarahisar’a gelerek işyerime uğradı. Beni yanına çağırarak kendisini HİKMET kod adlı Ahmet Aşık’ın evine aracımla götürmemi istedi. Kendisini Ahmet evine götürüp sonrasında otogara bırakırken bana ‘polise gitmemem, yakalanırsam etkin pişmanlık yasasıyla beni kandıracaklarını, kötü bir amacımız olmadığını’ söyleyerek tehditvari konuşmalar yaptı. Ben bir kaç kez Emniyet Müdürlüğüne gelerek bu yapıyla ilgili bildiklerimi anlatmak üzere ifade vermek istedim. Ancak Selahattin kod adlı Adem Yolcu isimli şahsın tehditleri ve halen dışarıda olup olup aileme zarar verebileceği düşüncesiyle bildiklerimi anlatmamıştım. Ancak daha sonra Selahattin kod adlı Adem Yolcu’nun da benimle birlikte gözaltında olduğunu öğrenince tüm bildiklerimi anlattım.

20.09.2016 tarihinde yapılan duruşma sonrası tutuklanarak Afyonkarahisar Cezaevine teslim edildim. Orada aynı dosya kapsamında tutuklu bulunan Adem Yolcu ve Ahmet Aşık başta olmak üzere bir çok şüpheli ile aynı koğuşa yerleştirildik.

Tutuklu kaldığım yaklaşık 3 ay boyunca koğuşta soruşturmaya yönelik bir çok konuşma yapılıyor. Adem Yolcu tutuklu olan bir çok eski askeri personel ile koğuş içerisinde bizlerden ayrı olarak görüşüyor. Adem’in koğuş içerisinde diğer tutuklulara Emniyette baskı altında ifade verdiklerini, Emniyet Müdürlüğünde kendilerine işkence yapıldığını, ilk mahkemede ifadelerini değiştirmelerini, avukatlarına bu konular ile igili şikayet dilekçesi vermelerini söylediğini duydum. Bu şahıs benim yanıma da birkaç kez geldi. bana emniyette verdiğim ifademi sorarak eğer ifadem de herşeyi anlattıysam ilk duruşmada bunları inkar etmemi, baskı ve işkence ile bu ifademi verdiğimi söylememi, güzel günlerin bizleri beklediğini, hatta eğer ifademi değiştirmezsem bu davadan çok ağır cezalar alacağımı söylemişti.

**

 

 

Yalan söylemek, örgütün stratejisi

İşte bir FETÖ/PDY şüphelisinin ifadesi aynen böyle.

Bu kişinin söylediklerini teyit eden pek çok ifade daha var.

FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü ile ilgili yürütülen soruşturmalar sonucunda Fetullahçı Terör Örgütü üyelerinin örgütsel özellikleri de ortaya çıktı.

Örgütte ‘yalan söylemektedbir olarak uygulanan önemli bir strateji.

Örgüt Lideri Fetullah Gülen, soruşturma ve takibata uğramamak, zarar görmemek için kendince bir görüş geliştirerek; yalan söylemeyi, inandığı ve olduğundan farklı görünmeyi, yaptığı bir işi başkasına yüklemeyi, dini emir ve yasaklarla kendini bağlı saymamayı, hukuku dolanmayı, ahlaki kural kabul etmemeyi çevresine öğreterek adına tedbir (takiyye) demiştir. Ona göre, örgüte zarar gelmemesi için yalan söylemek, iftira etmek, hırsızlık yapmak, suç işlemek, dinen haram sayılan içki, kumar, fuhuş gibi günahları işlemek ‘mübahtır’ anlayışında olduğu görülmekte.

İşte böyle bir örgüt, bu FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü...

//

Tekrar dönelim Hikmet kod adlı Jandarma İl İmamı Ahmet Aşık’ın iddiasının neticesine.

Ahmet Aşık gözaltına alındığı 26 Ağustos 2016 tarihinde iddia ettiği şekilde insanlık dışı hareketlere maruz kalsa idi;

Bu durumu Emniyet’te ifade aşamasında avukatına, rapor aldırılmak üzere götürüldüğü Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde muayenesini yapan doktora, mevcutlu olarak götürüldüğü Cumhuriyet Başsavcılığında Savcıya, çıkartıldığı Sulh Ceza Hakimine açıklamazmıydı?

Aradan 7 ay geçtikten sonra 17 Mart 2017 tarihinde verdiği dilekçesinde de şikayetçi olmadığını beyan etmesine rağmen, Cumhuriyet Savcılığı resen soruşturma başlatarak bu konunun üzerine gitmiştir.

Ahmet Aşık ancak aradan bir yıl bir ay geçtikten sonra bu konu ile ilgili şikayetçi olduğunu beyan etmektedir. Oysa O’nun şikayetçi olup olmamasına bakılmaksızın zaten Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcılığı 17 Mart 2017 tarihinde ‘resen’ soruşturmayı başlatmıştı.

FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü üyelerince Türkiye’de insan haklarının ihlal edildiğine yönelik bir propağanda yapılarak, Devletimizi Uluslararası kamuoyu nezdinde itibarsızlaştırmak, Terör Örgütü soruşturmalarını sulandırmak, ve Terörle Mücadele edilmesinin önüne geçilmek için pek çok yola başvurdukları bilinmekte.

Ahmet Aşık’ın da aynı şekilde örgütsel faaliyetler çercevesinde bunları söylediği aşikar.

Cumhuriyet Başsavcılığının da bu yönde bir karar vermesi kuvvetle muhtemel.

Hikmet kod adlı Ahmet Aşık’ın iftiralarından dolayı da ayrıca cezalandırılması gerekir.

Cezalandırılmalıdır ki, bu tüm örgüt üyelerine ders olmalıdır.

Canlarını dişlerine takarak, gecelerini gündüzlerine katarak FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü ile mücadele eden Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğünün tüm personeli yasa ve kurallar dışına çıkmadan görevlerini yapmaktadırlar.

 

 

 

İletişim E-Posta: mehmeteminguzbey@gmail.com - Telefon: Okunma Sayısı: 678
 
Diğer Yazıları

ÖZEL YETKİLİ TURİZM OFİSİ
ÇİMSA İLGİLİLERİ ÜZÜLMÜŞLER...
Hem canımızı alıyorlar, Hem de daha fazla paramızı...
TALİHSİZ KONUŞMA VE DİKKAT ÇEKEN FOTOĞRAFLAR
UTKU ANITI
‘ELİ ÖPÜLECEK BİR ADAM BU SAVCI OSMAN ÇABUK’
Kitap satışını artırmak için mi?
Rahmet ve minnetle anıyoruz
ATSO SEÇİMLERİ
13 Şüpheli Savcılıkta
42 yıl önce 42 yıl sonra
BAKAN EROĞLU; ‘AFYONLU BABAYİĞİTLER HAYDİ MEYDANE’
FETÖ/PDY OPERASYONLARINDA SON DURUM
HASAN CELAL GÜZEL
YÜNTAŞ EKMEĞİ KAÇ KURUŞ?
RESMİ İLANLAR YA TÜMÜYLE KALDIRILMALIDIR YA DA ULUSAL GAZETELER YAYINLAMAMALIDIR
Dik durdu, dikleşmedi...
BAŞKAN ÇOBANDAN AÇIKLAMA VAR
YEREL BASIN
ARA GÜLER
Afyon sahiplerinden birisini daha kaybetti...
Sami’ler Hakka Yürüdü
Kimler ByLock'cu Çıktı
AK PARTİZANLAR
Fetö davalarında son durum (1)
Aşk sınır tanımıyor
BU HAFTA GÜNDEMİMİZ FETÖ/PYD
Allah Rahmet Eylesin…
Devletimiz her şeyi biliyor...
Eşinin ifadeleri, Ali İşisağ’ı yalanlıyor...
YAZMAKTAN ÇEKİNMEYİZ
İfadesi infial yarattı
Ne olacak bu trafiğin hali?
7 AY SONRA AKLINA GELMİŞ !
ÖZELLEŞTİRİLMİYOR, GÜZELLEŞTİRİLİYOR...
BAŞSAVCIMIZIN MESAJLARI
Bakanımızın 2017 değerlendirme toplantısı
Bakanımız not almıştı, gereğini yaptı...
Merhametten maraz doğar
BİR FİL DAHA İSTİYORUZ
2018'E MERHABA
HEP DİYORDUK... AFYONKARAHİSAR TÜRKİYE’YE ÖRNEK
ÇOBAN VE ARKADAŞLARINA KUMPAS KURAN FET֒CÜLER ŞİMDİ NEREDELER?
UNUTULMAMASI VE UNUTTURULMAMASI GEREKEN GERÇEK
ANNESİ VE BABASI DA YOK ORTALIKTA
ÇOBAN’A FETÖ KUMPASINDA SON DURUM...
BÜYÜKKALECİK OLDU KOCATEPE
O HAİN POLİS AFYONLU
KÖMÜR MEVZUU
Alkışların en büyüğü 2. Ağır Ceza Mahkemesi’ne
Kütüphane gibi...
Kasap ‘mal’ derdinde...
HADİ İNŞALLAH
BATTI-ÇIKTI MESELESİ
BAKAN FAKIBABA DEDİĞİNİ YAPTI...
FETÖ İLE MÜCADELE DE AFYONKARAHİSAR BİRİNCİ...
SADECE TÜRKİYE’NİN DEĞİL, DÜNYANIN SU İŞLERİ BAKANI
ÇOBAN İLE TAŞGETİRENİN ORTAK İŞARETİ
BAŞKAN ÇOBAN'DAN AÇIKLAMA VAR
34.YIL
BANK ASYA İLE İLİŞKİLER NE ZAMAN KESİLDİ?
ÖRNEK BİR ÜNİVERSİTE
ÖNCE KISACA ANLATALIM HABERAL HOCAYI...
AKÜ YARGILAMALARI
Kolay gelsin...
Bu yıl daha kalabalıktı...
Sağlık’ta değişim...
NEYMİŞ?
İĞNELİ KOLTUKLAR
Viskiyle el yıkayanlar...
GAYGUBET EVLERİ
KALİTE DEVİNİ KAYBETTİK
BASIN KONSEYİ AVRUPA'DA
Bakanımız dört gün İlimizde...
REKTÖR HOCA BUNLARI GÖRMÜYOR MU? GÖRMÜYOR İSE, KİMSE DE SÖYLEMİYOR MU?
Samimiyeti suistimal etmeyin...
KOPYA ÇEKMEYİN
AKܒde yine ‘staj’ sorunu
CHP Merkez İlçede delege seçimleri
Hayırlara vesile olur inşAllah
İkinci Üniversiteyi istiyoruz
YAZI İŞE YARAMIŞ GÖRÜNÜYOR
VEYSEL EROĞLU ÜNİVERSİTESİ
Şemsettin’deki referandum sonrası...
FETÖ cü Polis bakın ne ile yakalandı?
Müdür izinde, müfettiş incelemede
Anlaşılan o işçi olarak kalmamış!
Afyon nüfusuna göre Türkiye birincisi...
Yılanlara dikkat...
DOĞA AFYON İÇİN BİR ŞANS (4)
DOĞA AFYON İÇİN BİR ŞANS (3)
DOĞA AFYON İÇİN BİR ŞANS (2)
DOĞA AFYON İÇİN BİR ŞANS (1)
ATSO’ DA SEÇİM Mİ? SAVAŞ MI?
Saffet beye karşı yakışıksız sözler…
AFYON’UN İSTANBUL’U İSCEHİSAR !
‘EKSİĞİ OLANA İZİN VERMEYECEĞİZ’
Puzzle’a bir parça daha eklendi…
17 yıl önce, 17 yıl sonra...
AĞAÇ KESMEK DAHA KOLAY...
PUZZLE’IN PARÇALARI BİRLEŞİNCE...
40 KARAR ONANDI
KOPAN KOPANA !
Ağustos ayına merhaba...
Panko kendi içinde hesaplarını denetlemeli...
Pankoda neler oluyor?
Basın Bayramı...
FETÖ/PDY duruşmalarında son durum (4)
FETÖ/PDY duruşmalarında son durum (3)
FETÖ/PDY duruşmalarında son durum (2)
FETÖ/PDY son durum (1)
FETÖ ile ilgili çok önemli bilgiler- gelişmeler...
Bakanımızın STK buluşmaları (4)
Bakanımızın STK buluşmaları (3)
Bakanımızın STK lar ile buluşması (2)
Bakanımızın STK buluşması (1)
AFYON ESNAFI VE AKÜ ÖĞRENCİLERİ ŞİKAYETCİ
KISA BİR ARADAN SONRA
Belediye Kuşunun bugünkü konusu dürbüncü
EY AKÜ ilgilileri... Bırakın havanda su dövmeyi artık
BİRLİKTİR NET KONUŞTU
Hatice Yonca Onur’dan, SMMMO Başkanı Kadir Arık’a cevap var...
Üniversitelerde himmet rayici 1 trilyon mu?
D2’ler işin cılkını çıkarınca, S plakalara rant doğdu
30 Kişi Hakkında Gözaltı Kararı
NE OLACAK BU STAJYER ÖĞRENCİLERİN HALİ?
Üniversitelerde neler oluyor?
Tehditlere pabuç bırakmadık
Belediye Kuşu’na Belediye’den cevap var...
AK PARTİ BELEDİYELER İLE GELDİ, GİTMEMEK İÇİN...
YILAN HİKAYESİNE DÖNEN YAZI MESELESİ
ÇOBAN'I TAKMAYAN FİRMA
EL İNSAF EL VİCDAN... BABANIZIN PARASINI HARCAMIYORSUNUZ... BU MİLLETİN VERGİLERİNİ HARCIYORSUNUZ... KENDİ PARANIZ OLSA BU KADAR PERVASIZ VE HOYRATÇA HARCARMIYDINIZ?
Elbette hesap verecekler...
Dürbün’den köprüdeki yazıya...
BEN BELEDİYEYİM... İZLERİM...
BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN CEVAP VAR
ŞİFRE YA PENSİLVANYA’YA ULAŞTIYSA...
Başkanı Bıktıran ve yıpratan dedikodu...
FİNO KÖPEĞİ DEĞİLİM DEMİŞ... HAKLI...
BELEDİYE’DE YENİ BİR YARIŞ VAR... İŞLERİ DEĞİL, BAŞKA ŞEYLERİNİ YARIŞTIRIYORLAR
Sahte sıfatlar
AYMAZLIK MI ? REFERANS MI ?
Tahminimiz tuttu
AFYONDAKİ FETÖ/PDY SİLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜNÜN BEL KEMİĞİNİ OLUŞTURAN KİŞİLERİN YARGILANDIKLARI ANA DAVALARDAN BİRİSİNİN DURUŞMASI BUGÜN
REFERANDUM İÇİN SON HAFTA
Referanduma giderken İlimizdeki Partilerin durumu
ONLARDA ÖYLE, BİZDE BÖYLE...
TORBA YASA GİBİ TORBA İHALE!
Yırttık sanmayın demiştik...
AK Parti bu işi iyi biliyor
Demirel Ailesi 2023’ü hedefledi
ADLİ VE İDARİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI
YALANCININ MUMU ODAK YAZINCAYA KADAR YANAR...
EMNİYETİMİZ DESTANLAR YAZIYOR... YAZMAYA DA DEVAM EDECEK...
Rize’de Ramazan Avcı Kültür Merkezi
REFERANSI HÜRSİAD MI?
SAVCILIK FABRİKA GİBİ
ALİLA’DA SON DURUM: PARS OUT BIDI İN...
BAL TUTANI ÇİN’E Mİ GÖTÜRÜYORLAR?
TAYYİP ERDOĞAN NEDEN TEK LİDER?
SÖZE ÖNEM VERMESİNİN YANI SIRA MÜTEVAZİLİK KONUSUNDA DA RAKİPSİZ...
NEDEN ARA VERMİŞTİK?
STK TOPLANTISINDAN NOTLAR...
‘Cumhurbaşkanımızın Sağlık Ekibinde hiç görev yapmadım’
DR. BİRAND TANERİ
İşte Türkiye Cumhuriyeti Devletinin büyüklüğü...
Cumhurbaşkanını görevden alacaklardı, Meclisi ve Hükümeti ortadan kaldıracaklardı
FETÖ elebaşısının örgütüne yıllar öncesinde söylediği sözler 15 Temmuz’u işaret ediyor...
FETÖ/PDY Paralel devlet oluşturarak Anayasal düzeni ele geçirmeyi hedefledi
FETÖ medyayı kendilerine karşı olanları sindirmek için kullandı
ABİ VE ABLALAR KİMİ SEÇTİLERSE, GELİN YA DA DAMAT ADAYI KADERLERİNE RAZI OLUP SEÇİLEN KİŞİ İLE EVLENİYORLARDI
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ DE FETÖCÜLERİN ÜNİVERSİTELERDE HALEN ATILMAMASINDAN DERTLİ
CENNET VAADLİ HİMMET TOPLANTILARI
FETÖ ŞİRKETLERİNİN HİÇ BİRİSİNİN SAHİBİ RESMİ KAYITLARDA GÖRÜNEN KİŞİLERE AİT DEĞİLDİR
TAKİP
BELEDİYENİN BORÇLARI DÖRTTE BİRE İNDİ
HÜKÜMETİ ZOR DURUMDA BIRAKMAK İÇİN MONTAJLAR YAPARAK BUNLARI KULLANDILAR
DUY SESİMİZİ HALİL AĞABEY
SAHTE DİPLOMAYLA ÖRGÜT ELEMANLARINI KAMU KURUMLARINA YERLEŞTİRMEK FETÖ İÇİN SIRADAN BİR İŞ HALİNE GELMİŞTİR
HALUK İMGA GEZEKLERE KATILMADIĞINI BELİRTTİ
GENÇLERİ BÖYLE KANDIRIYORLARDI...
BİR HAFTANIN ARDINDAN...
FET֒DE TOPLANAN PARALARA MAKBUZ VERİLMEZ
FETÖ: HIRSIZLIK YAPMAYI – FUHUŞ YAPMAYI – İÇKİ İÇMEYİ – GEREKTİĞİNDE ALLAH’I BİLE İNKAR ETMEYİ MÜBAH SAYAN ÖRGÜTTÜR
TERÖR KAVRAMI VE FETÖ/PDY SİLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜNÜN YAPILANMASI
HAŞHAŞİLER YILLARCA EMİR GELENE KADAR UYKUDA BEKLEMİŞLERDİ
TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLACAK İDDİANAME
HAYIR LI GİDİŞ
‘iREiS BEY’
Valimiz duyarsız kalmayacaktır
Yine AKÜ Rekortmen...
Sağlık Bakanlığına bağlı Halk Sağlığı İl Müdürlüğünde neler oluyor?
AK Partinin kahvaltılı toplantısı
BİLGİ KAYNAKLARIMIZIN GİZLİLİĞİ ESASTIR
2016’ya veda ederken
AKܒDE DİKKAT ÇEKEN GÖZALTILAR...
5 YIL OLDU
ALLAH’TAN EMPATi YAPAN BiR iDARECiMiZ VAR
AKÜ ÖNÜNDEKİ KAZA İLE İLGİLİ OKUR MEKTKUBU
HAVANDA SU DÖVÜYOR...
DİZİ DEYİP GEÇMEYİN...
BU DURUMA DÜŞECEKLERİNİ TAHMİN ETMİYORLARDI
FETÖ/PDY OPERASYONLARINDA FREN YOK...
UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE
TEM yeni gözaltılar gerçekleştirdi
Daha derine ineceğiz Hoca...
Baydar ne diyor, Hoca ne cevap veriyor?
HASAN YABUZ
Saygıyla anıyoruz tüm Öğretmenlerimizi...
‘FETÖ/PDY SİLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜ DEĞİL’ DİYENLER DİKKATLE OKUSUNLAR...
UMUT TACİRLERİNE DİKKAT
NEREDEN NEREYE...
UNUTMADIK-UNUTTURMAYACAĞIZ
BİR YIL SONRA HEPSİNİN KÖKÜ KAZINMIŞ OLACAK
İMAJINI SEVEYİM HOCA SENİN
THY ile ekonomi class’ta uçmanın ayrıcalığı...
Demirkırkan doğruları aktarmamış!
KATLANARAK DEVAM EDECEK...
BAM TELİNE Mİ BASTIK HOCAM?
DÖRT AYRI ÇALIŞMA YAPILIYOR
ZOR MU GELiYOR HOCAM?
Aydın’da mutlu bir gün...
Törenden dikkat çeken notlar...
Yapılan merkezden daha önemli olanı...
Rektörün başına gelen ikinci vaka...
İBRAHİM ÖZEL
Spontane Afyon Lobisi...
Yoğun geçen haftanın ardından...
‘MHP nin başında iyi ki Devlet bey var’
2011 REKTÖRLERİ
FETÖ AKܒde yayın tezgahı mı kurdu?
‘BÜSTÜ BİZ YAPTIRABİLİRİZ’
CHP’ye Atatürk büstü meselesi...
AKܒDEN BİR İMAM DAHA ÇIKTI !
"MAĞDUR FALAN YOK'
AH ŞU KOLTUKLAR YOK MU...
REKTÖRE SORULARA DEVAM...
ÇOK MU ZOR SORDUK HOCAM?
Haftasonunu uykusuz geçirdiler yine...
AKÜ İmam Fakültesi!
YÖNETİCİLERİMİZ UYUYOR MU?
AKÜ SiZE MİNNETTARDIR HOCAM..
Termal Başkentiz!
Deve kuşlarına tavsiye...
NEREDEN NEREYE
Berber Koltuğu
TED KOLEJİ
BAŞKAN ‘USTA’ OLMUŞ
ÇOBAN NEDEN AVUKATLIĞA SOYUNDU?
AKÜ HASTANESİNİN A TAKIMI TUTUKLANDI
İFTİRA VE YALANCILIK KONUSUNDA KİMSENİN SENİ ELİNE SU BİLE DÖKEMEYECEĞİNİ GÖSTERDİN HÜSNÜ SERTESER!
İSTEYEN İSTEDİĞİNİ YAZABİLİR... SONUÇLARINA KATLANMAK ŞARTIYLA...
NEDEN DESTEK YERİNE KÖSTEK OLUYORSUN SERTESER?
GEL BİR DOBRA DOBRA YAPALIM HÜSNÜ SERTESER
ATSO’DA BUGÜN SEÇİM GÜNÜ...
EMNİYET DOĞRU OLANI YAPIYOR
FETÖ İÇİN HER YOL MÜBAHTIR
İNİNE GİRİLDİ AMA SEN YOKSUN RIZANUR EFENDİ !
EMNİYET’TEKİ KABA TEMİZLİK BİTMEK ÜZERE...
‘İNTİHAR’ DİYEREK KAPATTILAR
DAHA YÜZDE ON
DEVLET HERŞEYİ BİLİR.
Devlet Bahçeli
ÖZEL KOKU KİME GELDİ?
ÖNCE SOLA, SONRA SAĞA, SONRA TEKRAR SOLA
AĞUSTOS 2015 / TEMMUZ 2016
MELİH YURTER BAŞKANLIK KOLTUĞUNU REDDETMİŞTİ
‘BİZ SİZİN YÜZÜNÜZDEN CEZAEVİNE GİRDİK’
ÖNCE KENDİNE BAK HAKKI EFENDİ !
ŞEHRİN TEK HAKİMİ OLACAKTI ŞİMDİ HAKİM KARŞISINA ÇIKACAK...
FETÖ ATSO SEÇİMLERİNE DE MÜDAHALE ETMİŞTİ...
O GECE BELEDİYE CEPHESİNDE YAŞANANLAR...
KADiFE iÇiNDEKi ÇELiK YUMRUK
O GECE VE SONRASI NELER YAŞANDI ?
DAHA NEDEN BEKLİYORSUNUZ?
SEN DEĞİLMİSİN DEVLETİN KURUMLARINI YALANLAYAN?
HAKAN YUSUF GÜNER
HAREKETİN LİDERİ DEVLET BAHÇELİ
VEFA
PARALEL İLE MÜCADELE
BİR KAÇ SANiYELiK GÖRÜNTÜ YETER...
KAMPLAR AFYON’DA YAPILACAK
Heyecanlı, şevkli ve güleryüzlü Başbakan
SEÇİM KONUSU HALKI PEK İLGİLENDİRMİYOR...
MİLLİYETÇİLİK
HAYIRLI OLSUN
Fenerbahçe Maçı...
ZİYARETTEN NOTLAR…
FAZLA OLDUK GALİBA !
ORGANİZE SANAYİDE SON DURUM…
ORGANİZE BÖLGESİ SEÇİMLERİ ÜZERİNE…
AK PARTİ HIZLI BAŞLADI
DIŞKISINDA ALTIN VAR SANANLAR…
İSTEMEZÜK
GENEL BAŞKANLIKTAN LİDERLİĞE DEVLET BAHÇELİ
ECER’İ ARKASINDAN VURMUŞLAR !
DEFTERDARLIK VE SAVCILIK BU İDDİALARI ARAŞTIRMALIDIR…
YENİ TÜRKİYE YENİ AFYON YENİ ODAK
G20 ve B20’ye dair bazı notlar…
BAŞBAKANIN TALİMATI HAVADA KALMAYACAK
YER BEĞENSİN DEMİŞİM !
Serteser’in iftiralarına mecburi cevap
‘AFYONDA VALİLİK YAPMAK AYRICALIKTIR’
‘GÖREVİNİZ BU VALİ BEY’
HÜZAİ
Üniversiteden katkı mutlaka alınmalı
‘SİYASİ İSE BENDE GİRMEYEYİM O ZAMAN’
BMW ile Şehir turu !
ODAK'ta buluşmanın öncesi
‘Dipçik gibi’
1 nolu bölüme girişimiz tantanalı oldu…
Masada iki Afyonlu…
‘OLAĞANÜSTÜ DURUMDAN OLAĞANÜSTÜ KARARLARLA ÇIKARSINIZ’
ÇETİNKAYA’NIN İSTEDİKLERİ OLDU
MHP CEPHESİNDE SON DURUM
ZORLAMAYLA MI ADAY OLUYORLAR?
PARAŞÜT DELİNİRSE NE OLUR?
ÖZEL İDARE Mİ FAİZ İDARE Mİ ?
SENATO VEBALDEDİR
GEÇ BUNLARI HOCAM
GUİNNESS REKORLAR KİTABINA GİRER…
İYİ Kİ EROĞLU VAR!
EROĞLU’NA VE AK PARTİ’YE SABOTE Mİ VAR?
İYİ PİŞMİŞ ARTIK !
O, bazıları için iyi bir rol model…
Elibol'dan başlıklar
Genç-Atak-Cesur
14 ayda mucize yaşatan Bakan Akcan
Okuma yazma bilmeyen bir ananın projesiyim
KIRAT’IN SÜVARİSİ: KÜL TIGİN HAN...
DELİ MEHMET !
‘ VETO ’ DAN BUGÜNE
DEĞİŞMEYEN BİR İNSAN
TAŞIMA İŞİNİN DUAYENİ
İLGİNÇ BİR DOKTOR!
HACIPAŞA İLERİYİ GÖRMÜŞ!
İŞTE ALİ ACAR
KAPTAN’ LA DOBRA DOBRA
KASIT MI VAR, BECERİKSİZLİK Mİ?
ÇÖZÜMÜN MİMARI KADİR KONAK OLABİLİR
ACI AMA GERÇEK
HERA TEKSTİL VE AVŞAR EMAYE AFYON VE BOLVADİN
AKÜ LİSTEYE GİREMEDİ
ÖNCE KENDİ ZEKANI KONTROL ETTİR KEMAL; KEM SÖZ KEM AKÇE SAHİBİNE AİTTİR
DÜĞÜM ÜSTÜNE DÜĞÜM
BASIN İLAN VEBALDEN KURTULMALI
Diğer Yazarlar

Yaprak değiliz ki her rüzgârda savrulalım!
Senem Pide Salonu
Afrin Operasyonları
KARA GÜN 12 EYLÜL
NEDEN/NİÇİN OKUMALIYIZ?
Kudüs’te barışın kare kodu duvarlarda
CUMHURİYETİN İLK BASIN DAVALARI
‘’ Hakkımızı İSTİYORUZ ’’
MENZİL TARİKATI SAĞLIK BAKANLIĞINDAN TEMİZLENİYOR
E-Gazete (Odak Gazetesi)
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
YAVUZ DONAT
Mehmet'in hikayesi
Uşak'ta... Akşam yemeğine gidiyorduk. Yolda... ...
Ahmet Işık
İddialar doğruysa yazıklar olsun
İddialar doğruysa yazıklar olsun Hatırlarsanız bu...
Mustafa Özkal
PAPAĞAN HAFIZ OLSA..
PAPAĞAN HAFIZ OLSA.. Bir kaç hafta &o...
Ahmet SARLIK
Burhanettin Çoban’a hayırlı uğurlu olsun!
Burhanettin Çoban’a hayırlı uğurlu ol...
İSMAİL AKAR
KARA GÜN 12 EYLÜL
KARA GÜN 12 EYLÜL Bundan 38 yıl ön...
Ramazan DEMİR
NEDEN/NİÇİN OKUMALIYIZ?
NEDEN/NİÇİN OKUMALIYIZ? Semavi dinler d&uu...
Fatih SUSUZ
BOLVADİN ES ES’E GİTTİ
BOLVADİN ES ES’E GİTTİ Bu sezon olduk&ccedi...
Prof.Dr. Şan Öz-Alp
Muhalefetsiz Demokrasi!
Muhalefetsiz Demokrasi! Çok sayıda vatanda...
Gökhan Kocaaslan
Yeşilyol Çay ve Ötesi ile yeşillendi
Yeşilyol Çay ve Ötesi ile yeşillendi ...
Rabia Güzbey
İNSANIMIZ BOZULDU!
İNSANIMIZ BOZULDU! Çocuk istismarları, kad...
MUSTAFA DAĞHAN
Yaprak değiliz ki her rüzgârda savrulalım!
Yaprak değiliz ki her rüzgârda savrulal...
İhsan Şengül
Senem Pide Salonu
Gurme Köşemizin bu haftaki konuk mekanı şehri...
M.Emin Güzbey
ÖZEL YETKİLİ TURİZM OFİSİ
ÖZEL YETKİLİ TURİZM OFİSİ Geçmişte sı...
HÜSEYİN ÖZHARPUTLU
Afrin Operasyonları
  Birilerinin hoşuna gitmesi için T&u...
CELAL TURGUT KOÇ
Kudüs’te barışın kare kodu duvarlarda
  Gökyüzüne en yakın şehir ol...
KONUK KALEM Kemal Horzum
Kader kurbanı, gazeteci..
  Herifin biri, komşu kızını zorla kaç...
BAHRİ BAKAÇ
‘’ Hakkımızı İSTİYORUZ ’’
‘’Dünya benim ülkem, insanla...
YAMAN TÖRÜNER
CUMHURİYETİN İLK BASIN DAVALARI
  Cumhuriyet tarihimizin ilk basın davası, ...
SAYGI ÖZTÜRK (Konuk Kalem)
MENZİL TARİKATI SAĞLIK BAKANLIĞINDAN TEMİZLENİYOR
Sağlık Bakanlığı, doktor olmayanların hastane y&o...
Dr. Hasan Hüsnü Eren
AĞIR METALLER
  Günlük hayatımızda Ağır Metal bi...
Feyzullah Demirkale
ÇOCUKLARINIZA SEVGİNİZİ VERİN, DÜŞÜNCELERİNİZİ DEĞİL
  Her ebeveyn için evlat sevgisi başk...
İlan

Facebook
Namaz Vakitleri ( Afyon )

İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
06:2408:0713:1015:3817:5619:26

Saturday, December 30, 2017
Tarihte Bugün
718 - En son vefaat eden sahabe Ebü't-Tufeyl Amir (r.a.)'in irtihali.
2006 - Güz yağmurları
1576 - İstanbul Rasathanesi kuruldu
2006 - İlköğretim haftası
Anasayfa
Site Haritası
Sitenize Ekleyin
RSS Kaynağı
Hakkımızda
Reklamlar
Sponsorlar
Sayfalar
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
0.70