Bugün - Wednesday, September 19, 2018
Afyon 8°C
Anasayfa
Hakkımızda
Künyemiz
Reklamlar
Sponsorlar
Sayfalar
Yeni Üye
Magazin Güncel Siyaset Neler duyduk? Spor Sağlık Eğitim İlçeler Söyleşi Ekonomi 
 
Yazar Detayları

M.Emin Güzbey

M.Emin Güzbey - TAKİP

TAKİP
Yazı Tarihi: Sunday, January 29, 2017

Rahatsızlık vermeye devam edeceğiz... Hemde büyük bir zevkle

FETÖ/PDY ile ilgili bir süreden beri bazı yayınlar yapmaktayız.

Bazıları elbette bundan oldukça rahatsız.

Yayınların durdurulması için akla hayale gelmeyecek yöntemlere başvuruyorlar.

Neler yapabileceklerinin bir kısmını biliyor, bir kısmını da ‘belki’ diyerek tahmin ediyorduk.

Ama şeytana pabucu ters giydirecek kadar hüner sahibi olduklarını da bu vesile ile yaşayarakta öğrenmiş olduk.

Aklınıza gelebilecek hemen her şeyi yaparak,  her türlü sahtekarlıkla, iftirayla ellerinden geleni yapmaktalar. Böylelikle şerefsiz oldukları kadar kripto fetöcü olduklarını da açığa çıkartmaktalar.  . Kendi kurdukları tuzaklara nasıl düştüklerini ilerleyen zamanlar içerisinde yaşayarak göreceğiz.

Onların şerefsizlikleri, tehditleri, baskı altına almaya çalışmaları bizi doğru bildiğimiz yoldan döndürmeye yetmeyecek.

FETÖ/PDY ile ilgili olarak yayınlarımız;

 Afyonkarahisar’da ilk operasyonun başladığı andan itibaren nasıl başladıysa ve bugüne kadar da korkusuzca, en ufak bir geri adım atmadan nasıl devam ettiyse, bundan sonra da aynı kararlılıkla devam edecektir. Bazı kripto şerefsizlere açık bir şekilde buradan duyuruyorum. Elinizden geleni yapmazsanız namertsiniz. Tabi ki bu yaptıklarınızın yasal sonuçlarına da katlanacaksınız.

Evet ilk kez bu kadar sert yazıyorum. 22 yıldan beri bu sütunlarda hiç bir zaman bu kadar sert yazmamıştım. Ama bu FETÖ/PDY çetesinin halen dışarıda olan kriptoları, içeride olanların bazılarının yakınları-yandaşları ne kadar alçak ve şerefsiz olduklarını her geçen gün sergilemekten geri durmadıkları için anlayacakları dilden yazmaktan da imtina etmeme gereğini duydum.

Bu şerefsizler o kadar da korkaklar ki, kendi isimlerinin bilinmemesi içinde büyük uğraş veriyorlardı. Ama nafile... Ortaya attıkları bazı kullanılmaya müsait zavallıların yeni yeni akılları başlarına geldi... Bilmem anlatabildim mi?

--

Bundan sonrada yolumuzdan milim şaşmadan, doğruları dile getirmeye devam edeceğiz.

Bu örgütle aidiyeti, iltisakı veya irtibatı olan, halen daha onları müdafa edenleri yazmaktan çekinmeyeceğiz. Bugüne kadar neler yaptıklarını da belgeleriyle - bilgileriyle kamuoyuna aktarmaya devam edeceğiz.

Çünkü bazıları halen daha ‘mağdur edebiyatı’ yapmaktalar... En büyük tehlikelerden birisi de bunların bu yaptıkları kara propagandalardır. Darbe ile yapamadıklarını, şimdi farklı yollardan yapmaya başladılar.

Ekonomi alanında yaptıkları da, mağdur edebiyatı söylemleri de, ‘haksız yere tutuklandılar’ edebiyatı da, ‘önlerine gelenleri tıktılar’ yakınmaları da...

Hepsi de bunların şimdiki planlı programlı taktikleridir.

Bunların bu yalan – yanlışlarına karşın tek yapılacak olan; bu örgütün nasıl bir yapılanma içerisinde olduklarının ve hem Türkiye’de hem de İlimizde neler yaptıklarının birer birer kamuoyuna aktarılmasıdır.

ODAK bu aktarımı yapmaktadır ve yapacaktır da...

//

//

Halen daha FETÖcülere kol kanat gerenlerde en az onlar kadar suçludur

Son yapılan ATSO seçimleri sırasında bunların kurdukları tezgahları yine bu sütunlarda dile getirmiştik. FETÖcülerin kandırdıkları bazı AFSİAD üyelerinin, HÜRSİAD görünümündeki bu FETÖcülerle işbirliği yapmaktan dolayı pişman olduklarını biliyoruz. O zaman biz bunları yazarken bizi eleştiren bazı AFSİAD üyelerinin, şimdi ‘siz haklıymışsınız’ demeleri, en azından gözlerindeki perdelerin kalktığını görmemiz açısından sevindiricidir. İşte bazılarının böyle 15 Temmuz gecesini gördükten sonra gözlerindeki perdeler kalktı ama maalesef halen daha gözlerindeki perde kalkmayanlarda yok değil.

Mesela birisi.

Önemli bir firmanın en tepesinde.

Kendisine değişik vesileler ile ekibi içerisinde yer alan bir kaç kişi ile ilgili bilgiler iletiliyor, bu kişilere karşı dikkatli olması telkin edilmiş.

Ama o her seferinde bir şekilde bunları anlamamazlıktan, görmemezlikten, duymamazlıktan gelmiş.

Ta ki bir kaç gün önce aklı başına gelmiş!

Geçmiş olsun mu demek lazım, yoksa günaydın mı bilemiyorum bu tür insanlar için ama, 15 Temmuz’u yaşayan - görenlerin yedi ay zarfında halen daha bazı şeyleri görmezden gelip, kapıları çalındığı zaman  biz hata yapmışız şimdi anladık şeklinde beyanlarda bulunmaları bu kişilerin iyi niyetli olmadıklarını gösteriyor.

Benim şahsi düşüncem böyle.

Böyle değil diyorlarsa da bundan sonra atacakları adımlar ile iyi niyetli olduklarını, hiç bir zaman bu FETÖcüleri desteklemediklerini göstermeleri gerekiyor.

--

Neden kol kanat geriliyor veya öyle empoze edilmesine müsaade ediliyor?

Özel sektörde olduğu kadar, kamu kurum ve kuruluşları ile siyaset içerisinde bulunanların da bu FETÖcüleri şu ya da bu şekilde koruyup kollamamaları gerekmektedir. Büyük bir özveri içerisinde görevlerini yerine getiren ilgililere herkesin destek olması gereklidir. En azından gölge olmamalıdırlar.

Bu tür kişiler 15 Temmuz öncesinde maalesef çok fazlaydı.

15 Temmuz yaşandıktan sonra artık cesaret edemezler, en azından alenen böyle kol kanat germezler diye düşünülüyordu ama görülüyor ki halen daha bazıları bu kişileri nedendir bilinmez korumaya gayret gösteriyor veya dışarıya öyle empoze edildiğinden bilgileri yok.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ne demişti?

Eğer Babamın oğlu dahi olsa bu FETÖcülerin kesinlikle gözlerinin yaşına bakılmayacak

Soruyorum şimdi bazılarına;

Siz Cumhurbaşkanının ne demek istediğini anladınız mı?

Yoksa Cumhurbaşkanının bu sözleri sizi bağlamıyor mu?

Eğer FETÖcülere kol kanat germiyorsanız, o zaman onların sizin adınızı, makamınızı kullanmasına, onlara kol kanat geriyormuşsunuz görüntüsü vermesine müsaade etmeyiniz.

//

//

Afyon Emniyetinin yaşadığı olayın benzerini Cumhurbaşkanımızın avukatı olarak Ali Özkaya’da yaşamıştı...

15 Temmuz henüz yaşanmamıştı.

2015 yılının başlarıydı.

Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü elindeki istihbarat raporlarını Valilik ve Cumhuriyet Başsavcılığı ile görüştü. Savcılığa intikal eden bazı dökümanlarda vardı. Hepsi birleştirildi. Emniyet Müdürlüğünde özel bir birim oluşturuldu. Sadece bir elin parmakları kadardı bu özel ve gizli birimi bilen.

Kapsamlı bir soruşturma dosyası hazırlandı.

Daha sonra Cumhuriyet Başsavcılığına o dosya götürüldü.

Savcılık bir süre inceledikten sonra belirtilen kişiler ile ilgili olarak mahkemeden bazı taleplerde bulundu.

İki hafta kadar sonra çok az sayıda kişi için istenilen bazı talepler için izin verildi. Sonrasında bazı hazırlıklar yapıldı.

Ağustos ayında ise operasyonlar için düğmeye basıldı.

Sonra bir operasyon daha.

Ardından 15 temmuz’dan çok önce üçüncü operasyon yapıldı.

O operasyon dosyasının temelinde tam 150 kişi belirlemişti Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü.

Bunlardan sadece 46’sı hakkında mahkemeden karar alınabilmişti.

Sonra bu 46 kişiden sadece bir kaçı burada tutuklandı, Savcı itiraz etti bir kaç kişi içinde Bolvadin Mahkemesi tarafından tutuklama kararı verilebildi.

Bu süreç içerisinde ise Afyonkarahisar yapılanmasındaki kilit isimler kaçtı.

Kaçanlardan birisi Afyon İmamı Muhammet kod adlı Mehmet Kaya idi.

O kişi hakkında Konya’ya da bilgi verilmişti halbuki.

Her türlü bilgiye rağmen bu kişi kaçmayı başardı.

15 Temmuz yaşandıktan sonra anladı bazıları, bu örgütün Yargı ve diğer kurumlarda ne denli etkin olduğunu. Köklerinin ne kadar derine indiğinin ise maalesef halen daha bazıları tarafından tam olarak anlaşılamadığını görüyoruz.

Neden anlattım şimdi bu konuyu?

İşte o 150 kişi hakkında o tarihte Emniyetin istedikleri yapılmış olsaydı, daha 15 Temmuz’dan neredeyse bir yıl önce FETÖ/PDY Afyonkarahisar yapılanması ve bunların Türkiye uzantıları ile ilgili pek çok bilgiye ulaşılmış olacaktı. Bunların bazılarının 15 temmuz’dan sonra yok ettikleri düşünülen belge ve materyallere o tarihte ulaşılabilmiş olacaktı.

Ve asıl kilit isimlerde ellerini kollarını sallaya sallaya yurt dışına gidemeyeceklerdi.

Bu tür olaylar sadece Afyonkarahisar’da yaşanmadı maalesef...

Afyonkarahisar’da yaşanan bu olayın bir benzerini de Milletvekilimiz Ali Özkaya yaşadı.

Biliyorsunuz Ali bey, Cumhurbaşkanımızın Avukatı.

7 Ağustos 2014 tarihinde Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına bir dilekçe verdi.

Konu ‘fuatavni’ ismiyle sosyal medya kullanılan bir hesaptan, o tarihteki Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret edilmesi nedeniyle, suçluların yakalanarak gerekli cezaların verilmesi talebi.

Ali Özkaya Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına verdiği üç sayfalık şikayet dilekçesinde çok net olarak bir şey talep ediyor. Bu talebi yerine getirirken de gerekçelerini sıralıyor. O gerekçelerden bir kısmını ve talebi aktarıyorum.

Süreç içerisinde nelerin yaşandığının bilinmesi açısından önemli çünkü;

 ‘En son yaptığımız araştırmalarda Fuat Avni’nin, Muhammed Said Solak isimli, Fethullah Gülen Grubu/Örgütü tarafından düzenlenen Türkçe Olimpiyatlarında sunuculuk yapan kişi olduğu internette yazmaktadır. Yine bu kişinin ... TC kimlik numaralı 2.8.1978 Malazgirt doğumlu olduğu ve ismi ile soy ismini değiştirdiği Said Sefa ismini aldığı ekteki ilan metninden anlaşılmaktadır. Söz konusu kişinin İstanbul İl’inde yaşadığı anlaşıldığından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına müzekkere yazılarak, şüphelinin ev ve işyerlerinde arama ve el koyma kararı alınarak ve gerektiğinde CMK m. 134 kapsamında bilgisayar ve cep telefonları üzerindeki bilgilerinde hard diskleri yedeklenerek çözdürülmesini talep ediyoruz.

fuatavni isimli ‘Paralel Devlet Yapılanması’, ‘Paralel Örgüt’ tarafından ortak kullanılan bir ortak havuz hesap olduğu da açık kaynaklarda dile getirilmektedir. Dolayısıyla bu hususun da dikkate alınmasını talep etmekteyiz.

Şüphelilerin, müvekkil Sn. Başbakan aleyhine, Anayasa’da yer alan ‘Haberleşme hürriyetini ve özel hayatın gizliliği’ kurallarını ihlal ederek ‘Paralel Örgütün’ ana hedefi olan Türkiye Cumhuriyeti Hükümetin düşürme veya görevini kısmen de olsa yapmaktan alı koyma amacına matuf suçlar olan izinsiz dinleme, kayda alma ve ifşası suçlarından (TCK m. 314, 132/1,2, m. 133/1,3, m.134/1,m,137/1,2) suç isnatları ve iftira (TCK mk.267), hakaret (TCK m.123/3-a,4) halkı kin ve düşmanlığa tahrik suçlarından şüphelilerin tecziyesi için soruşturma yapılıp kamu davası açılmasını arz ve talep ederim. Saygılarımla...

Müşteki Recep Tayyip ERDOĞAN

Vekili Av. Ali Özkaya

//

//

HEPSİ DE ŞİMDİ KAÇAK !

Hakarete, iftiraya uğrayan Türkiye Cumhuriyeti Hükümetinin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan.

Başbakan’ın avukatı olarak Ali Özkaya bir çok belge ve bilgiyi ekleyerek üç sayfalık bir şikayet dilekçesini Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına iletiyor ve İstanbul’a müzekkere yazın, bu adamın adı soyadı budur, şurada oturmaktadır gereğini yapın, belge ve bilgilerine bakın diyor.

Tarih 7 Ağustos 2014. Ve aradan aylar geçiyor. Elbette bazı işlemler yapılmıyor değil.

Ama sonuç o belirtilen kişi ve diğerleri şu anda kaçak...

Onlarda ellerini kollarını sallaya sallaya gitmişler.

Aynen FETÖ/PDYnin Afyonkarahisar İl İmamı Muhammet kod adlı Mehmet Kaya gibi.

Aynen Adil Öksüz gibi...

Aynen bu örgütün içerisinde köşe başlarında, kilit noktalarda oldukları bilinen diğer pek çok isim gibi...

 

BUNLARIN KAÇMALARININ MÜSEBBİBİ KİM YA DA KİMLER?

15 Temmuz tarihinden iki yıl önce Ali Özkaya 2014 yılının Ağustos ayında Başbakanımıza hakaret eden Muhammed Said Solak hakkında şikayette bulunmuştu. O kişi şimdi kaçak...

15 Temmuz tarihinden bir yıl önce Afyonkarahisar Emniyeti 2015 yılının Ağustos ayında FETÖ/PDY’nin Afyonkarahisar İl İmamı Mehmet Kaya hakkında tutuklama istemişti. Tutuklama kararı verilmemişti o tarihte. O kişi şimdi kaçak.

15 Temmuzdan hemen sonra FETÖ/PDY’nin İmamlarından olduğu öğrenilen Adil Öksüz gözaltına alındı, sonra bırakıldı. O kişi şimdi kaçak.

İşte size ardı ardına üç yıldan sadece birer örnek...

Bu şekilde yüzlerce örnek vardır.

Peki kim ya da kimler bunların kaçmasının müsebbibi?

Bilen varsa söylesin...

Eğer halen daha ‘Ben zamanında o kişiye kefil olmuştum, şimdi o kişi hakkında işlem yapılırsa benim imajım bozulur, itibarım sarsılır’ gibi düşünceler içerisinde olanlar varsa, bunlar bilmelidirler ki, eninde sonunda hak yerini bulacak, Adalet gereğini yapacaktır ama, belki birileri bu yukarıda örneklerini verdiklerim gibi ellerini kollarını sallaya sallaya kaçacaklardır. Bunun faturası o zaman çok daha ağır olacaktır.

Bu örgüttekiler Cumhurbaşkanımızın canına kastetmediler mi?

Cumhurbaşkanımızın canımı daha önemlidir, yoksa birilerinin imajı mı?

Türkiye Cumhuriyetinin geleceğimi daha önemlidir, yoksa birilerinin itibarı mı?

Türkiye’nin 15 Temmuz’a; bu FETÖcülerin - Paralel Devlet Yapılanmacılarının kayırılmaları, kol kanat gerilmeleri ile geldiği anlaşılmadı mı?

Nedir daha bu inat?

 //

fuatavni iddianamesi hazırlandı

Gelelim tekrar Av. Ali Özkaya’nın o tarihte Başbakan olan, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan adına şikayette bulunduğu o fuatavni hesaplarının kullanıcıları ile ilgili yaptığı şikayete...

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı konu ile ilgili iddianamesini hazırladı.

Tam 190 sayfa.

İlgili Ağır Ceza Mahkemesine gönderildi o iddianame.

İddianame kabul edildikten sonra ilginç bazı bölümleri paylaşacağım sizlerle.

Görün bakın neler olmuş neler...

 

 

İletişim E-Posta: mehmeteminguzbey@gmail.com - Telefon: Okunma Sayısı: 1532
 
Diğer Yazıları

ÖZEL YETKİLİ TURİZM OFİSİ
ÇİMSA İLGİLİLERİ ÜZÜLMÜŞLER...
Hem canımızı alıyorlar, Hem de daha fazla paramızı...
TALİHSİZ KONUŞMA VE DİKKAT ÇEKEN FOTOĞRAFLAR
UTKU ANITI
‘ELİ ÖPÜLECEK BİR ADAM BU SAVCI OSMAN ÇABUK’
Kitap satışını artırmak için mi?
Rahmet ve minnetle anıyoruz
ATSO SEÇİMLERİ
13 Şüpheli Savcılıkta
42 yıl önce 42 yıl sonra
BAKAN EROĞLU; ‘AFYONLU BABAYİĞİTLER HAYDİ MEYDANE’
FETÖ/PDY OPERASYONLARINDA SON DURUM
HASAN CELAL GÜZEL
YÜNTAŞ EKMEĞİ KAÇ KURUŞ?
RESMİ İLANLAR YA TÜMÜYLE KALDIRILMALIDIR YA DA ULUSAL GAZETELER YAYINLAMAMALIDIR
Dik durdu, dikleşmedi...
BAŞKAN ÇOBANDAN AÇIKLAMA VAR
YEREL BASIN
ARA GÜLER
Afyon sahiplerinden birisini daha kaybetti...
Sami’ler Hakka Yürüdü
Kimler ByLock'cu Çıktı
AK PARTİZANLAR
Fetö davalarında son durum (1)
Aşk sınır tanımıyor
BU HAFTA GÜNDEMİMİZ FETÖ/PYD
Allah Rahmet Eylesin…
Devletimiz her şeyi biliyor...
Eşinin ifadeleri, Ali İşisağ’ı yalanlıyor...
YAZMAKTAN ÇEKİNMEYİZ
İfadesi infial yarattı
Ne olacak bu trafiğin hali?
7 AY SONRA AKLINA GELMİŞ !
ÖZELLEŞTİRİLMİYOR, GÜZELLEŞTİRİLİYOR...
BAŞSAVCIMIZIN MESAJLARI
Bakanımızın 2017 değerlendirme toplantısı
Bakanımız not almıştı, gereğini yaptı...
Merhametten maraz doğar
BİR FİL DAHA İSTİYORUZ
2018'E MERHABA
HEP DİYORDUK... AFYONKARAHİSAR TÜRKİYE’YE ÖRNEK
ÇOBAN VE ARKADAŞLARINA KUMPAS KURAN FET֒CÜLER ŞİMDİ NEREDELER?
UNUTULMAMASI VE UNUTTURULMAMASI GEREKEN GERÇEK
ANNESİ VE BABASI DA YOK ORTALIKTA
ÇOBAN’A FETÖ KUMPASINDA SON DURUM...
BÜYÜKKALECİK OLDU KOCATEPE
O HAİN POLİS AFYONLU
KÖMÜR MEVZUU
Alkışların en büyüğü 2. Ağır Ceza Mahkemesi’ne
Kütüphane gibi...
Kasap ‘mal’ derdinde...
HADİ İNŞALLAH
BATTI-ÇIKTI MESELESİ
BAKAN FAKIBABA DEDİĞİNİ YAPTI...
FETÖ İLE MÜCADELE DE AFYONKARAHİSAR BİRİNCİ...
SADECE TÜRKİYE’NİN DEĞİL, DÜNYANIN SU İŞLERİ BAKANI
ÇOBAN İLE TAŞGETİRENİN ORTAK İŞARETİ
BAŞKAN ÇOBAN'DAN AÇIKLAMA VAR
34.YIL
BANK ASYA İLE İLİŞKİLER NE ZAMAN KESİLDİ?
ÖRNEK BİR ÜNİVERSİTE
ÖNCE KISACA ANLATALIM HABERAL HOCAYI...
AKÜ YARGILAMALARI
Kolay gelsin...
Bu yıl daha kalabalıktı...
Sağlık’ta değişim...
NEYMİŞ?
İĞNELİ KOLTUKLAR
Viskiyle el yıkayanlar...
GAYGUBET EVLERİ
KALİTE DEVİNİ KAYBETTİK
BASIN KONSEYİ AVRUPA'DA
Bakanımız dört gün İlimizde...
REKTÖR HOCA BUNLARI GÖRMÜYOR MU? GÖRMÜYOR İSE, KİMSE DE SÖYLEMİYOR MU?
Samimiyeti suistimal etmeyin...
KOPYA ÇEKMEYİN
AKܒde yine ‘staj’ sorunu
CHP Merkez İlçede delege seçimleri
Hayırlara vesile olur inşAllah
İkinci Üniversiteyi istiyoruz
YAZI İŞE YARAMIŞ GÖRÜNÜYOR
VEYSEL EROĞLU ÜNİVERSİTESİ
Şemsettin’deki referandum sonrası...
FETÖ cü Polis bakın ne ile yakalandı?
Müdür izinde, müfettiş incelemede
Anlaşılan o işçi olarak kalmamış!
Afyon nüfusuna göre Türkiye birincisi...
Yılanlara dikkat...
DOĞA AFYON İÇİN BİR ŞANS (4)
DOĞA AFYON İÇİN BİR ŞANS (3)
DOĞA AFYON İÇİN BİR ŞANS (2)
DOĞA AFYON İÇİN BİR ŞANS (1)
ATSO’ DA SEÇİM Mİ? SAVAŞ MI?
Saffet beye karşı yakışıksız sözler…
AFYON’UN İSTANBUL’U İSCEHİSAR !
‘EKSİĞİ OLANA İZİN VERMEYECEĞİZ’
Puzzle’a bir parça daha eklendi…
17 yıl önce, 17 yıl sonra...
AĞAÇ KESMEK DAHA KOLAY...
PUZZLE’IN PARÇALARI BİRLEŞİNCE...
40 KARAR ONANDI
KOPAN KOPANA !
Ağustos ayına merhaba...
Panko kendi içinde hesaplarını denetlemeli...
Pankoda neler oluyor?
Basın Bayramı...
FETÖ/PDY duruşmalarında son durum (4)
FETÖ/PDY duruşmalarında son durum (3)
FETÖ/PDY duruşmalarında son durum (2)
FETÖ/PDY son durum (1)
FETÖ ile ilgili çok önemli bilgiler- gelişmeler...
Bakanımızın STK buluşmaları (4)
Bakanımızın STK buluşmaları (3)
Bakanımızın STK lar ile buluşması (2)
Bakanımızın STK buluşması (1)
AFYON ESNAFI VE AKÜ ÖĞRENCİLERİ ŞİKAYETCİ
KISA BİR ARADAN SONRA
Belediye Kuşunun bugünkü konusu dürbüncü
EY AKÜ ilgilileri... Bırakın havanda su dövmeyi artık
BİRLİKTİR NET KONUŞTU
Hatice Yonca Onur’dan, SMMMO Başkanı Kadir Arık’a cevap var...
Üniversitelerde himmet rayici 1 trilyon mu?
D2’ler işin cılkını çıkarınca, S plakalara rant doğdu
30 Kişi Hakkında Gözaltı Kararı
NE OLACAK BU STAJYER ÖĞRENCİLERİN HALİ?
Üniversitelerde neler oluyor?
Tehditlere pabuç bırakmadık
Belediye Kuşu’na Belediye’den cevap var...
AK PARTİ BELEDİYELER İLE GELDİ, GİTMEMEK İÇİN...
YILAN HİKAYESİNE DÖNEN YAZI MESELESİ
ÇOBAN'I TAKMAYAN FİRMA
EL İNSAF EL VİCDAN... BABANIZIN PARASINI HARCAMIYORSUNUZ... BU MİLLETİN VERGİLERİNİ HARCIYORSUNUZ... KENDİ PARANIZ OLSA BU KADAR PERVASIZ VE HOYRATÇA HARCARMIYDINIZ?
Elbette hesap verecekler...
Dürbün’den köprüdeki yazıya...
BEN BELEDİYEYİM... İZLERİM...
BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN CEVAP VAR
ŞİFRE YA PENSİLVANYA’YA ULAŞTIYSA...
Başkanı Bıktıran ve yıpratan dedikodu...
FİNO KÖPEĞİ DEĞİLİM DEMİŞ... HAKLI...
BELEDİYE’DE YENİ BİR YARIŞ VAR... İŞLERİ DEĞİL, BAŞKA ŞEYLERİNİ YARIŞTIRIYORLAR
Sahte sıfatlar
AYMAZLIK MI ? REFERANS MI ?
Tahminimiz tuttu
AFYONDAKİ FETÖ/PDY SİLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜNÜN BEL KEMİĞİNİ OLUŞTURAN KİŞİLERİN YARGILANDIKLARI ANA DAVALARDAN BİRİSİNİN DURUŞMASI BUGÜN
REFERANDUM İÇİN SON HAFTA
Referanduma giderken İlimizdeki Partilerin durumu
ONLARDA ÖYLE, BİZDE BÖYLE...
TORBA YASA GİBİ TORBA İHALE!
Yırttık sanmayın demiştik...
AK Parti bu işi iyi biliyor
Demirel Ailesi 2023’ü hedefledi
ADLİ VE İDARİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI
YALANCININ MUMU ODAK YAZINCAYA KADAR YANAR...
EMNİYETİMİZ DESTANLAR YAZIYOR... YAZMAYA DA DEVAM EDECEK...
Rize’de Ramazan Avcı Kültür Merkezi
REFERANSI HÜRSİAD MI?
SAVCILIK FABRİKA GİBİ
ALİLA’DA SON DURUM: PARS OUT BIDI İN...
BAL TUTANI ÇİN’E Mİ GÖTÜRÜYORLAR?
TAYYİP ERDOĞAN NEDEN TEK LİDER?
SÖZE ÖNEM VERMESİNİN YANI SIRA MÜTEVAZİLİK KONUSUNDA DA RAKİPSİZ...
NEDEN ARA VERMİŞTİK?
STK TOPLANTISINDAN NOTLAR...
‘Cumhurbaşkanımızın Sağlık Ekibinde hiç görev yapmadım’
DR. BİRAND TANERİ
İşte Türkiye Cumhuriyeti Devletinin büyüklüğü...
Cumhurbaşkanını görevden alacaklardı, Meclisi ve Hükümeti ortadan kaldıracaklardı
FETÖ elebaşısının örgütüne yıllar öncesinde söylediği sözler 15 Temmuz’u işaret ediyor...
FETÖ/PDY Paralel devlet oluşturarak Anayasal düzeni ele geçirmeyi hedefledi
FETÖ medyayı kendilerine karşı olanları sindirmek için kullandı
ABİ VE ABLALAR KİMİ SEÇTİLERSE, GELİN YA DA DAMAT ADAYI KADERLERİNE RAZI OLUP SEÇİLEN KİŞİ İLE EVLENİYORLARDI
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ DE FETÖCÜLERİN ÜNİVERSİTELERDE HALEN ATILMAMASINDAN DERTLİ
CENNET VAADLİ HİMMET TOPLANTILARI
FETÖ ŞİRKETLERİNİN HİÇ BİRİSİNİN SAHİBİ RESMİ KAYITLARDA GÖRÜNEN KİŞİLERE AİT DEĞİLDİR
TAKİP
BELEDİYENİN BORÇLARI DÖRTTE BİRE İNDİ
HÜKÜMETİ ZOR DURUMDA BIRAKMAK İÇİN MONTAJLAR YAPARAK BUNLARI KULLANDILAR
DUY SESİMİZİ HALİL AĞABEY
SAHTE DİPLOMAYLA ÖRGÜT ELEMANLARINI KAMU KURUMLARINA YERLEŞTİRMEK FETÖ İÇİN SIRADAN BİR İŞ HALİNE GELMİŞTİR
HALUK İMGA GEZEKLERE KATILMADIĞINI BELİRTTİ
GENÇLERİ BÖYLE KANDIRIYORLARDI...
BİR HAFTANIN ARDINDAN...
FET֒DE TOPLANAN PARALARA MAKBUZ VERİLMEZ
FETÖ: HIRSIZLIK YAPMAYI – FUHUŞ YAPMAYI – İÇKİ İÇMEYİ – GEREKTİĞİNDE ALLAH’I BİLE İNKAR ETMEYİ MÜBAH SAYAN ÖRGÜTTÜR
TERÖR KAVRAMI VE FETÖ/PDY SİLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜNÜN YAPILANMASI
HAŞHAŞİLER YILLARCA EMİR GELENE KADAR UYKUDA BEKLEMİŞLERDİ
TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLACAK İDDİANAME
HAYIR LI GİDİŞ
‘iREiS BEY’
Valimiz duyarsız kalmayacaktır
Yine AKÜ Rekortmen...
Sağlık Bakanlığına bağlı Halk Sağlığı İl Müdürlüğünde neler oluyor?
AK Partinin kahvaltılı toplantısı
BİLGİ KAYNAKLARIMIZIN GİZLİLİĞİ ESASTIR
2016’ya veda ederken
AKܒDE DİKKAT ÇEKEN GÖZALTILAR...
5 YIL OLDU
ALLAH’TAN EMPATi YAPAN BiR iDARECiMiZ VAR
AKÜ ÖNÜNDEKİ KAZA İLE İLGİLİ OKUR MEKTKUBU
HAVANDA SU DÖVÜYOR...
DİZİ DEYİP GEÇMEYİN...
BU DURUMA DÜŞECEKLERİNİ TAHMİN ETMİYORLARDI
FETÖ/PDY OPERASYONLARINDA FREN YOK...
UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE
TEM yeni gözaltılar gerçekleştirdi
Daha derine ineceğiz Hoca...
Baydar ne diyor, Hoca ne cevap veriyor?
HASAN YABUZ
Saygıyla anıyoruz tüm Öğretmenlerimizi...
‘FETÖ/PDY SİLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜ DEĞİL’ DİYENLER DİKKATLE OKUSUNLAR...
UMUT TACİRLERİNE DİKKAT
NEREDEN NEREYE...
UNUTMADIK-UNUTTURMAYACAĞIZ
BİR YIL SONRA HEPSİNİN KÖKÜ KAZINMIŞ OLACAK
İMAJINI SEVEYİM HOCA SENİN
THY ile ekonomi class’ta uçmanın ayrıcalığı...
Demirkırkan doğruları aktarmamış!
KATLANARAK DEVAM EDECEK...
BAM TELİNE Mİ BASTIK HOCAM?
DÖRT AYRI ÇALIŞMA YAPILIYOR
ZOR MU GELiYOR HOCAM?
Aydın’da mutlu bir gün...
Törenden dikkat çeken notlar...
Yapılan merkezden daha önemli olanı...
Rektörün başına gelen ikinci vaka...
İBRAHİM ÖZEL
Spontane Afyon Lobisi...
Yoğun geçen haftanın ardından...
‘MHP nin başında iyi ki Devlet bey var’
2011 REKTÖRLERİ
FETÖ AKܒde yayın tezgahı mı kurdu?
‘BÜSTÜ BİZ YAPTIRABİLİRİZ’
CHP’ye Atatürk büstü meselesi...
AKܒDEN BİR İMAM DAHA ÇIKTI !
"MAĞDUR FALAN YOK'
AH ŞU KOLTUKLAR YOK MU...
REKTÖRE SORULARA DEVAM...
ÇOK MU ZOR SORDUK HOCAM?
Haftasonunu uykusuz geçirdiler yine...
AKÜ İmam Fakültesi!
YÖNETİCİLERİMİZ UYUYOR MU?
AKÜ SiZE MİNNETTARDIR HOCAM..
Termal Başkentiz!
Deve kuşlarına tavsiye...
NEREDEN NEREYE
Berber Koltuğu
TED KOLEJİ
BAŞKAN ‘USTA’ OLMUŞ
ÇOBAN NEDEN AVUKATLIĞA SOYUNDU?
AKÜ HASTANESİNİN A TAKIMI TUTUKLANDI
İFTİRA VE YALANCILIK KONUSUNDA KİMSENİN SENİ ELİNE SU BİLE DÖKEMEYECEĞİNİ GÖSTERDİN HÜSNÜ SERTESER!
İSTEYEN İSTEDİĞİNİ YAZABİLİR... SONUÇLARINA KATLANMAK ŞARTIYLA...
NEDEN DESTEK YERİNE KÖSTEK OLUYORSUN SERTESER?
GEL BİR DOBRA DOBRA YAPALIM HÜSNÜ SERTESER
ATSO’DA BUGÜN SEÇİM GÜNÜ...
EMNİYET DOĞRU OLANI YAPIYOR
FETÖ İÇİN HER YOL MÜBAHTIR
İNİNE GİRİLDİ AMA SEN YOKSUN RIZANUR EFENDİ !
EMNİYET’TEKİ KABA TEMİZLİK BİTMEK ÜZERE...
‘İNTİHAR’ DİYEREK KAPATTILAR
DAHA YÜZDE ON
DEVLET HERŞEYİ BİLİR.
Devlet Bahçeli
ÖZEL KOKU KİME GELDİ?
ÖNCE SOLA, SONRA SAĞA, SONRA TEKRAR SOLA
AĞUSTOS 2015 / TEMMUZ 2016
MELİH YURTER BAŞKANLIK KOLTUĞUNU REDDETMİŞTİ
‘BİZ SİZİN YÜZÜNÜZDEN CEZAEVİNE GİRDİK’
ÖNCE KENDİNE BAK HAKKI EFENDİ !
ŞEHRİN TEK HAKİMİ OLACAKTI ŞİMDİ HAKİM KARŞISINA ÇIKACAK...
FETÖ ATSO SEÇİMLERİNE DE MÜDAHALE ETMİŞTİ...
O GECE BELEDİYE CEPHESİNDE YAŞANANLAR...
KADiFE iÇiNDEKi ÇELiK YUMRUK
O GECE VE SONRASI NELER YAŞANDI ?
DAHA NEDEN BEKLİYORSUNUZ?
SEN DEĞİLMİSİN DEVLETİN KURUMLARINI YALANLAYAN?
HAKAN YUSUF GÜNER
HAREKETİN LİDERİ DEVLET BAHÇELİ
VEFA
PARALEL İLE MÜCADELE
BİR KAÇ SANiYELiK GÖRÜNTÜ YETER...
KAMPLAR AFYON’DA YAPILACAK
Heyecanlı, şevkli ve güleryüzlü Başbakan
SEÇİM KONUSU HALKI PEK İLGİLENDİRMİYOR...
MİLLİYETÇİLİK
HAYIRLI OLSUN
Fenerbahçe Maçı...
ZİYARETTEN NOTLAR…
FAZLA OLDUK GALİBA !
ORGANİZE SANAYİDE SON DURUM…
ORGANİZE BÖLGESİ SEÇİMLERİ ÜZERİNE…
AK PARTİ HIZLI BAŞLADI
DIŞKISINDA ALTIN VAR SANANLAR…
İSTEMEZÜK
GENEL BAŞKANLIKTAN LİDERLİĞE DEVLET BAHÇELİ
ECER’İ ARKASINDAN VURMUŞLAR !
DEFTERDARLIK VE SAVCILIK BU İDDİALARI ARAŞTIRMALIDIR…
YENİ TÜRKİYE YENİ AFYON YENİ ODAK
G20 ve B20’ye dair bazı notlar…
BAŞBAKANIN TALİMATI HAVADA KALMAYACAK
YER BEĞENSİN DEMİŞİM !
Serteser’in iftiralarına mecburi cevap
‘AFYONDA VALİLİK YAPMAK AYRICALIKTIR’
‘GÖREVİNİZ BU VALİ BEY’
HÜZAİ
Üniversiteden katkı mutlaka alınmalı
‘SİYASİ İSE BENDE GİRMEYEYİM O ZAMAN’
BMW ile Şehir turu !
ODAK'ta buluşmanın öncesi
‘Dipçik gibi’
1 nolu bölüme girişimiz tantanalı oldu…
Masada iki Afyonlu…
‘OLAĞANÜSTÜ DURUMDAN OLAĞANÜSTÜ KARARLARLA ÇIKARSINIZ’
ÇETİNKAYA’NIN İSTEDİKLERİ OLDU
MHP CEPHESİNDE SON DURUM
ZORLAMAYLA MI ADAY OLUYORLAR?
PARAŞÜT DELİNİRSE NE OLUR?
ÖZEL İDARE Mİ FAİZ İDARE Mİ ?
SENATO VEBALDEDİR
GEÇ BUNLARI HOCAM
GUİNNESS REKORLAR KİTABINA GİRER…
İYİ Kİ EROĞLU VAR!
EROĞLU’NA VE AK PARTİ’YE SABOTE Mİ VAR?
İYİ PİŞMİŞ ARTIK !
O, bazıları için iyi bir rol model…
Elibol'dan başlıklar
Genç-Atak-Cesur
14 ayda mucize yaşatan Bakan Akcan
Okuma yazma bilmeyen bir ananın projesiyim
KIRAT’IN SÜVARİSİ: KÜL TIGİN HAN...
DELİ MEHMET !
‘ VETO ’ DAN BUGÜNE
DEĞİŞMEYEN BİR İNSAN
TAŞIMA İŞİNİN DUAYENİ
İLGİNÇ BİR DOKTOR!
HACIPAŞA İLERİYİ GÖRMÜŞ!
İŞTE ALİ ACAR
KAPTAN’ LA DOBRA DOBRA
KASIT MI VAR, BECERİKSİZLİK Mİ?
ÇÖZÜMÜN MİMARI KADİR KONAK OLABİLİR
ACI AMA GERÇEK
HERA TEKSTİL VE AVŞAR EMAYE AFYON VE BOLVADİN
AKÜ LİSTEYE GİREMEDİ
ÖNCE KENDİ ZEKANI KONTROL ETTİR KEMAL; KEM SÖZ KEM AKÇE SAHİBİNE AİTTİR
DÜĞÜM ÜSTÜNE DÜĞÜM
BASIN İLAN VEBALDEN KURTULMALI
Diğer Yazarlar

Yaprak değiliz ki her rüzgârda savrulalım!
Senem Pide Salonu
Afrin Operasyonları
KARA GÜN 12 EYLÜL
NEDEN/NİÇİN OKUMALIYIZ?
Kudüs’te barışın kare kodu duvarlarda
CUMHURİYETİN İLK BASIN DAVALARI
‘’ Hakkımızı İSTİYORUZ ’’
MENZİL TARİKATI SAĞLIK BAKANLIĞINDAN TEMİZLENİYOR
E-Gazete (Odak Gazetesi)
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
YAVUZ DONAT
"Acı" sorular
Adnan Menderes, Hasan Polatkan ve Fatin Rüşt&...
Ahmet Işık
İddialar doğruysa yazıklar olsun
İddialar doğruysa yazıklar olsun Hatırlarsanız bu...
Mustafa Özkal
PAPAĞAN HAFIZ OLSA..
PAPAĞAN HAFIZ OLSA.. Bir kaç hafta &o...
Ahmet SARLIK
Burhanettin Çoban’a hayırlı uğurlu olsun!
Burhanettin Çoban’a hayırlı uğurlu ol...
İSMAİL AKAR
KARA GÜN 12 EYLÜL
KARA GÜN 12 EYLÜL Bundan 38 yıl ön...
Ramazan DEMİR
NEDEN/NİÇİN OKUMALIYIZ?
NEDEN/NİÇİN OKUMALIYIZ? Semavi dinler d&uu...
Fatih SUSUZ
BOLVADİN ES ES’E GİTTİ
BOLVADİN ES ES’E GİTTİ Bu sezon olduk&ccedi...
Prof.Dr. Şan Öz-Alp
Muhalefetsiz Demokrasi!
Muhalefetsiz Demokrasi! Çok sayıda vatanda...
Gökhan Kocaaslan
Yeşilyol Çay ve Ötesi ile yeşillendi
Yeşilyol Çay ve Ötesi ile yeşillendi ...
Rabia Güzbey
İNSANIMIZ BOZULDU!
İNSANIMIZ BOZULDU! Çocuk istismarları, kad...
MUSTAFA DAĞHAN
Yaprak değiliz ki her rüzgârda savrulalım!
Yaprak değiliz ki her rüzgârda savrulal...
İhsan Şengül
Senem Pide Salonu
Gurme Köşemizin bu haftaki konuk mekanı şehri...
M.Emin Güzbey
ÖZEL YETKİLİ TURİZM OFİSİ
ÖZEL YETKİLİ TURİZM OFİSİ Geçmişte sı...
HÜSEYİN ÖZHARPUTLU
Afrin Operasyonları
  Birilerinin hoşuna gitmesi için T&u...
CELAL TURGUT KOÇ
Kudüs’te barışın kare kodu duvarlarda
  Gökyüzüne en yakın şehir ol...
KONUK KALEM Kemal Horzum
Kader kurbanı, gazeteci..
  Herifin biri, komşu kızını zorla kaç...
BAHRİ BAKAÇ
‘’ Hakkımızı İSTİYORUZ ’’
‘’Dünya benim ülkem, insanla...
YAMAN TÖRÜNER
CUMHURİYETİN İLK BASIN DAVALARI
  Cumhuriyet tarihimizin ilk basın davası, ...
SAYGI ÖZTÜRK (Konuk Kalem)
MENZİL TARİKATI SAĞLIK BAKANLIĞINDAN TEMİZLENİYOR
Sağlık Bakanlığı, doktor olmayanların hastane y&o...
Dr. Hasan Hüsnü Eren
AĞIR METALLER
  Günlük hayatımızda Ağır Metal bi...
Feyzullah Demirkale
ÇOCUKLARINIZA SEVGİNİZİ VERİN, DÜŞÜNCELERİNİZİ DEĞİL
  Her ebeveyn için evlat sevgisi başk...
İlan

Facebook
Namaz Vakitleri ( Afyon )

İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
06:2408:0713:1015:3817:5619:26

Saturday, December 30, 2017
Tarihte Bugün
718 - En son vefaat eden sahabe Ebü't-Tufeyl Amir (r.a.)'in irtihali.
2006 - Güz yağmurları
1576 - İstanbul Rasathanesi kuruldu
2006 - İlköğretim haftası
Anasayfa
Site Haritası
Sitenize Ekleyin
RSS Kaynağı
Hakkımızda
Reklamlar
Sponsorlar
Sayfalar
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
3.28