Bugün - Friday, October 19, 2018
Afyon 8°C
Anasayfa
Hakkımızda
Künyemiz
Reklamlar
Sponsorlar
Sayfalar
Yeni Üye
Magazin Güncel Siyaset Neler duyduk? Spor Sağlık Eğitim İlçeler Söyleşi Ekonomi 
Haber Detayları

“Türkiye’nin geleceği için 24 Haziran seçimleri çok önemli”

AK Parti Sandıklı İlçe Danışma Meclis Toplantısı, bir doğa harikası olan Akdağ Tabiat Parkı’nda yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi. Burada bir konuşma yapan AK Parti İl Başkan Vekili Av. Hüseyin Sezen Türkiye'nin geleceği için 24 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğunu söyledi.

Siyaset Haberi - Monday, May 14, 2018 - 18:40
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

“Türkiye’nin geleceği için 24 Haziran seçimleri çok önemli”

AK Parti Sandıklı İlçe Danışma Meclis Toplantısı, bir doğa harikası olan Akdağ Tabiat Parkı’nda yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi. Burada bir konuşma yapan AK Parti İl Başkan Vekili Av. Hüseyin Sezen Türkiye'nin geleceği için 24 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğunu söyledi.

 Yeşil ve maviyi buluşturan doğal güzelliği ile adeta cennetten bir köşe olan Akdağ Tabiat Parkı, AK Parti Sandıklı ilçe danışma meclisi toplantısına ev sahipliği yaptı.

 Divan Başkanlığını Yerel Yönetimler Başkanı Nurettin Birliktir yaptı


Toplantıya AK Parti İl Başkan Vekili Av. Hüseyin Sezen, İl Başkan Yardımcıları, milletvekilleri Ali Özkaya ve Hatice Özkal, AK Parti Sandıklı İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve aday adayları katıldı. Toplantının divan başkanlığını Yerel Yönetimler Başkanı Nurettin Birliktir yaptı.

 “İlçemizden bir milletvekili istiyoruz”

 AK Parti Sandıklı İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık, yaptığı konuşmada, “Türkiye’nin geleceği ve 2023 hedeflerimize gidebilmemiz için 24 Haziran seçimlerininönemi haddinden daha fazla büyük. Bu süreç içerisinde Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Sandıklı olarak her zaman yanındayız ve desteğimizi sonsuz bir şekilde devam ettiriyoruz. İlimizin en büyük ilçesi Sandıklı veilçemizden yedi milletvekili aday adayı var. Sandıklı’nın nüfus oranı ve partimizin oy oranlarına bakar isek, 24 Haziran seçimlerinde ilçemizden bir milletvekilinin liste içerisine girmesini istiyoruz” dedi.

 “Cenabı Allah hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin”

 24 Haziran’daki seçimlerinin öneminden söz eden Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ise, “Önemli bir süreç içerisindeyiz. Sandıklı olarak bu güne kadar verdiğimiz desteklerin daha fazlasını vermek için son gücümüz ile çalışacağız. İnşallah bu dönemde ilçemizden bir milletvekili görmek istiyoruz. İlçemizin, ilimizin hizmetinde kendilerini adayan milletvekili aday adaylarımıza çıkmış oldukları bu yolda başarılar diliyorum. Cenabı Allah hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin” diye konuştu.

 “Hepimiz aynı davanın neferiyiz”

 AK Parti İl başkan Vekili Hüseyin Sezen de konuşmasında, “Orman ve Su İşleri Bakanımız Profesör Doktor Veysel Eroğlu'na böyle güzel bir mekânı kazandırdığı için teşekkür etmek istiyorum.Üzerimizde büyük hakkı olan siz saygıdeğer annelerimizin anne adaylarımızın anneler gününü kutluyorum. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.Değerli Sandıklılı kardeşlerim 24 Haziranda yapılacak olan 27. dönem milletvekili seçimleri en önemli seçimlerden birisi.Tüm varlığımızla canla başla çalıştığınızdan eminim.Tüm aday adaylarımız ve teşkilat mensuplarımızdan isteğim kardeşlik hukukumuzu bozacak bir girişimde bulunmayalım.Hepimiz aynı davanın neferiyiz. Partimizde şu gördüğünüz bayrakları asan gençlerle,Genel Başkanımız,biz ya da siz aynı yolda yürüyoruz. Türkiye'nin geleceği için 24 Haziran seçimleri çok önemli.AK Parti'den aday adayı olmak bir feraset sahibi olmak demektir.İnanıyorum ki 21 Mayıs’ta temsil kabiliyeti iyi olan aday adaylarımız açıklanacaktır. Ben eminim ki buraya teşrif eden aday adaylarımız seçime kadar hatta seçimden sonra da hiç durmadan yorulmadan çalışacaklarından eminim” ifadelerine yer verdi.

 “Yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatalım”

Sezen, “Önümüzde kısa bir süreç var arkadaşlar. Oylar sandıklara birer birer giriyor. Birer birer sayılıyor.Bir oy belki de bir milletvekili çıkaracaktır.Gönüllere girmek lazım. Parti programımızı anlatalım.Neler yaptıklarımızı anlatalım.Neler yapacaklarımızı anlatalım.Muhalefetinneleri yıkacaklarını anlatalım.Memleketin geleceği ve Türkiye'nin geleceği için AK Parti'nin olmasının şart olduğunu ifade edelim. Kalp kırmayalım, kırılmış kalplerin gönüllerini alalım ve 24 Haziran'ın öneminden söz edelim.Milletimizin refahı, selameti,ülkemizin ekonomik olarak kalkınması, 2023 hedefleri, dünyanın en büyük ilk 10 ekonomisi içerisine girmek için ciddi bir süreç başlıyor. Ben sizin fedakarlıkla çalışacağınızdan eminim. Sayın vekillerimiz ile il başkan yardımcılarımız,gençlerimiz, yönetimimiz,Kadın Kolları, Gençlik Kolları ülkemiz için koşturmaya devam edecek. Allah bizi bu yoldan ayırmasın, ayağımızı sabit ve sağlam kılsın. Danışma meclisimizin hayırlı olmasını diliyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

 “AK Parti ailesi her zaman milletiyle el eledir”

 Milletvekili Hatice Özkal da bir konuşma yaptı. Özkal konuşmasında, “Bu hafta meclisimiz çalışmaya devam etti. Biz her zaman şunu diyoruz; AK Parti ailesi her zaman milletiyle el eledir.Onlara değer dokunur.Onların tüm hassasiyetlerini farkındadır.Sıkıntılarının şikayetlerinin farkındadır.Onların her an sıkıntılarını düzeltmek için bir çalışma üretir.Biz bu hafta yasada biz şunu yaptık: Öncelikle 65 Yaş aylığını 500 liraya çıkarttık.Bunu her yerde övünerek anlatabilirsiniz.Sosyal devlet olmanın gereği budur.Biz dedik ki 65 yaş üstü yaşlılarımız daha rahat daha konforlu yaşamaya devam etsinler ve bizim onlara verdiğimiz maaş 500 liraya çıkardık. Onun dışında emeklilerimiz daha rahat etsinler diye dini bayramları daha güzel hissetsinler diye emeklilerimize de her iki dini bayramda biner lira ikramiyeyi yasalaştırdık. Bundan sonra inşallah emeklilerimize bayramlarda biner lira ikramiye hesaplarına yatacaktır.Farklı sebeplerle vergi borcunu ödeyemeyen prim borcunu ödeyemeyen tüm vatandaşlarımız için yapılandırma getirdik” dedi.

 “Türkiye o kadar büyük ki artık 5 Türkiye var”

 Milletvekili Ali Özkaya ise konuşmasında, “Ben geçen hafta Etiyopya’daydım. Etiyopya meşhur tarihte Habeşistan olarak bildiğimiz Peygamber Efendimizin sahabesinin ilk hicret ettiği yerdir. 102 milyon nüfuslu bir ülke.Yüzde altmışı Müslüman, 70 milyona yakın genci var.Köylerinde yol yok,elektrik yok,ev bile yok ve çok ciddi bir fakirlik var. İnsanların büyük bir kısmı yani iş bulabilenler aylık 50 dolar karşılığında çalışıyor.Hayat pahalı ve çok zor. Türkiye'den giden insanlarla orada okuyan çalışan insanlarla bir toplantı yaptık.Bir diş hekimi genç dedi ki,‘Biz Türkiye'yi gördük. Türkiye bize birden çok üniversite okuttu.Buraya geldiğimizde anladık. Çünkü dünyanın bütün ülkelerinde okuyan öğrencilerinden çok daha farklıyız. Ben Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çalışmalarını anlatmak için köylere gidiyorum’ dedi.Tayyip Erdoğan diyeceğiz, Türkiye diyeceğiz ama insanlar biliyor bunu.Bu adamların elektriği yok,internet yok, okuma yazması yok. Türkiye'nin TİKA, Kızılay, sivil toplum örgütleri ile uluslararası kuruluşları ile yapmış olduğu yatırımlar o kadar kıymetli ki Etiyopya'nın dağ köyündeki insanlar bunu biliyor.Bizim mücadelemiz budur.Bunu destekliyoruz. İşte bunun için siyaset yapıyoruz.Etiyopya'daki Müslüman da bizden himmet bekliyor. Daha önce gittiğimiz Lübnan'da Hristiyan da bizden himmet bekliyor.Lübnan'da bir Hristiyan diyor ki ‘Güçlü bir Türkiye'nin orada var olması bizim Lübnan'da Hristiyan olarak İsrail'in zulmüne karşı rahat bir şekilde yaşayabilmemiz demektir.’ Balkanlardaki de bunu bekliyor.Kosova'daki Özbekistan'daki de bunu bekliyor. Türkiye artık o kadar büyük ki 5 Türkiye var.Bizim mücadelemiz budur.Bunu hepimiz iyi bilmek durumundayız” ifadelerine yer verdi. Danışma meclis toplantısı sonrası AK Parti İl Başkan Vekili Hüseyin Sezen Akdağ’da piknik yapan annelere ve çocuklara anneler günü nedeniyle karanfil dağıttı.

Anahtar Kelimeler:, AK, Parti, Sandıklı, İlçe, Danışma, Meclis, Toplantısı, bir, doğa, harikası, o,
Kaynak / Editör: Okunma Sayısı: 606
 
Diğer Siyaset Haberleri
Büyük önem veriyoruz
Nezaket ziyareti
Başmakçı Elaziz'e teslim

Başmakçı Elaziz'e teslim
KOBİ’yi kim düşünecek?
SİZ YOKTUNUZ
Bir kesimin kadrolu omurgasızları
Bahçeli’yi ziyaret ettiler
Diğer Başlıklar

500 işçinin alın teri ödenmedi
1 Ermeni için 700 şehit verdik
Ek gösterge bekleniyor
Muhtarlarımız köprü vazifesi görüyor
Örnek oldular
Seçilen her kişi kıymetlidir
Personele aşı yapıldı
AKÜ proje ortağı
Atatürk’e hakarete ceza
Siyez buğdayı tohumu dağıtıldı
E-Gazete (Odak Gazetesi)
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
YAVUZ DONAT
"Dilsiz dostlarımız" için
Elazığ'da var, Bolu'da var... Hayran kaldık... Yaz...
Ramazan DEMİR
YouTube YUTMUŞ YURDUMU!
YouTube YUTMUŞ YURDUMU! Burada ayrıntılı kitap ta...
İSMAİL AKAR
Mc Kınsey Kapı dışarı
Mc Kınsey Kapı dışarı MC Kınsey’e kapı g&ou...
Mustafa Özkal
İMDADIMA DEMİREL YETİŞTİ
İMDADIMA DEMİREL YETİŞTİ Evliliğimizin ilk yıllar...
Rabia Güzbey
Zorunlu olarak 12’den 8’e
Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik so...
Ahmet Işık
Kuaför esnafı halinden memnun
Kuaför esnafı halinden memnun Afyonkarahisar...
Prof.Dr. Şan Öz-Alp
AZ SÖZ ERİN YÜKÜDÜR !
AZ  SÖZ  ERİN  YÜKÜD...
Ahmet SARLIK
Burhanettin Çoban’a hayırlı uğurlu olsun!
Burhanettin Çoban’a hayırlı uğurlu ol...
Gökhan Kocaaslan
Yeşilyol Çay ve Ötesi ile yeşillendi
Yeşilyol Çay ve Ötesi ile yeşillendi ...
MUSTAFA DAĞHAN
Yaprak değiliz ki her rüzgârda savrulalım!
Yaprak değiliz ki her rüzgârda savrulal...
İhsan Şengül
Senem Pide Salonu
Gurme Köşemizin bu haftaki konuk mekanı şehri...
M.Emin Güzbey
ÖZEL YETKİLİ TURİZM OFİSİ
ÖZEL YETKİLİ TURİZM OFİSİ Geçmişte sı...
HÜSEYİN ÖZHARPUTLU
Afrin Operasyonları
  Birilerinin hoşuna gitmesi için T&u...
CELAL TURGUT KOÇ
Kudüs’te barışın kare kodu duvarlarda
  Gökyüzüne en yakın şehir ol...
KONUK KALEM Kemal Horzum
Kader kurbanı, gazeteci..
  Herifin biri, komşu kızını zorla kaç...
BAHRİ BAKAÇ
‘’ Hakkımızı İSTİYORUZ ’’
‘’Dünya benim ülkem, insanla...
YAMAN TÖRÜNER
CUMHURİYETİN İLK BASIN DAVALARI
  Cumhuriyet tarihimizin ilk basın davası, ...
SAYGI ÖZTÜRK (Konuk Kalem)
MENZİL TARİKATI SAĞLIK BAKANLIĞINDAN TEMİZLENİYOR
Sağlık Bakanlığı, doktor olmayanların hastane y&o...
Dr. Hasan Hüsnü Eren
AĞIR METALLER
  Günlük hayatımızda Ağır Metal bi...
Feyzullah Demirkale
ÇOCUKLARINIZA SEVGİNİZİ VERİN, DÜŞÜNCELERİNİZİ DEĞİL
  Her ebeveyn için evlat sevgisi başk...
İlan

Facebook
Namaz Vakitleri ( Afyon )

İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
06:2408:0713:1015:3817:5619:26

Saturday, December 30, 2017
Tarihte Bugün
1448 - Sultan ikinci Murad Han'ın İkinci kosava Zaferi
1925 - Ankara Tıp Fakültesi'nin açılışı
Anasayfa
Site Haritası
Sitenize Ekleyin
RSS Kaynağı
Hakkımızda
Reklamlar
Sponsorlar
Sayfalar
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
6.23